Prispevek družinam za psihološko pomoč -

V torek, 21. 5. 2024, s pričetkom ob 18. uri, bo potekal na daljavo informativni sestanek o deželnem prispevku družinam za psihološko pomoč na osnovi navodil, ki so vam na voljo na spodnji povezavi:

m_pi.AOODRFVG.REGISTROUFFICIALEU.0007401.14-05-2024.pdf

Navodila za povezavo:

Istruzioni+di+collegamento+webinar+Famiglie.pdf

“BONUS PSICOLOGO STUDENTI FVG” je pobuda Dežele FJK v sodelovanju z ARDIS-om in Zbornico psihologov FJK. Novost je ta, da je bonus pridobil status strukturne pobude, ki vsekakor ni sanitarnega ali socialnega značaja, saj je tesno povezana s šolo in pravico do šolanja. Je namreč namenjena šolski populaciji srednje in višje šole in se ne prekriva z drugimi psiho-socialno-sanitarnimi storitvami, do katerih imajo torej pravico tudi prejemniki bonusa.

Prošnje je treba izpolniti v digitalni obliki na spletni strani www.ardis.fvg.it od 9. maja do najkasneje 14. novembra 2024.

Za bonus lahko zaprosijo tudi tisti, ki so zanj že zaprosili leta 2022 ali 2023.

Glavne informacije dobite v prilogi, ki je na razpolago na spletni strani ARDIS-a https://www.ardis.fvg.it/contenuti.php?view=page&id=342 .

Priloge

BONUS PSICOLOGO IN DIECI PASSI.pdf