Ultima modifica: 10 marca 2020
Državni Znanstveni Licej Franceta Prešerna > Gradiva > Virtualna učilnica GoogleClassroom (Walter Auber)

Virtualna učilnica GoogleClassroom (Walter Auber)

Dobrodošli. Ker bo prekinitev redne σχολή trajala več časa kot smo predvidevali, je primerno, da organiziramo alternativno obliko pouka. Poskusimo z classroom.google.com. Prosim vse dijake, da se vpišejo v virtualno učilnico s posredovano kodo. Virtualna učilnica omogoča virtualno sodelovanje in druženje ter organizirano in koordinirano delo.

V priponki si lahko ogledate posnetek z navodili uporabe novega pripomočka.

Prosim, da takoj po vpisu in prvem vstopu objavite vaš prvi prispevek (post), ki bo videm meni in vsem sošolcem razreda, tako da preverimp, če vse deluje kot predvideno.

Prosim še, da po telefonu ali elektronski pošti obvestite sošolce, ki bi morda ne dobili sporočila in kode za vpis v virtualno učilnico ali ki imajo težave z vstopom.