Ultima modifica: 11 decembra 2019
Državni Znanstveni Licej Franceta Prešerna > Projekti > Pobuda “Un click per la scuola”

Pobuda “Un click per la scuola”

Na šoli je kar nekaj staršev, dijakov, profesorjev in drugih uslužbencev, ki se za nekatere svoje nakupe poslužujejo spletnih storitev. V primeru, da so odjemalci spletne trgovine Amazon, jih opozarjamo, da je tudi naša šola med možnimi izbirami za prostovoljni virtualni dobropis v okviru pobude “Un click per la scuola”. Pobuda bo na razpolago do 29. februarja 2020. Uporabnik lahko svojo preferenco izbira na spletni strani www.unclickperlascuola.it, kjer lahko vstopa s svojim Amazon uporabniškim imenom in geslom.

Nell’ambito dell’iniziativa “Un click per la scuola” si comunica che anche il Liceo »France Prešeren« è incluso tra le scuole selezionabili per un eventuale credito virtuale in caso di acquisti effettuati su Amazon.it . L’Iniziativa ha validità fino al 29 febbraio 2020.