Tekmovanje iz geografije

Na šolskem tekmovanju v znanju geografije na naši šoli je sodelovalo 12 dijakov drugega, tretjega in četrtega letnika. V močni konkurenci srednjih šol v Sloveniji je bronasto odličje osvojilo kar šest naših dijakov :

                Eva Čuk                                                3.ZL alfa

                Johana Tul                                           2.KL

                Nik Čepin                                             3.UZ

                Martina Cavotta                                 3.ZL alfa

                Pietro Scabar                                      2.KL

                Gergana Ivanova Todorova               4.JL

 

Štirje najvišje uvrščeni, Eva Čuk, Johana Tul, Nik Čepin ter Martina Cavotta pa so se s svojim dosežkom uvrstili tudi med 95 najboljših dijakov v Sloveniji, ki se bodo v znanju geografije pomerili na državnem tekmovanju 1. aprila 2022.

Vsem udeležencem šolskega tekmovanja iz geografije in mentorici prof. Kreft čestitamo za izkazan trud in dodatno delo, ki so ga vložili v projekt, dijakom, ki bodo našo šolo zastopali na državnem tekmovanju, pa seveda želimo veliko uspeha!